Het Elia Exchange-team

Elia Exchange zou zich niet hebben kunnen ontwikkelen tot het meest uitgebreide initiatief voor het dichten van de kloof tussen talent en bedrijven in de taalsector zonder de hulp van alle toegewijde en betrokken vrijwilligers.

Wij willen ieder van hen bedanken voor hun enthousiasme, toewijding en harde werk, en voor hun steun aan ons doel om de toekomst van de sector vorm te geven.

 

De nationale EE-coördinatoren

Het EE-programma wordt uitgevoerd door een toegewijd team van nationale coördinatoren. Dit zijn vrijwilligers van bedrijven die lid zijn van Elia.

De nationale EE-coördinatoren vormen de kern van Elia Exchange. De nationale EE-coördinatoren verspreiden lokaal informatie over Elia Exchange, onderhouden de contacten tussen het bedrijfsleven en de onderwijsinstellingen in hun land en introduceren bruikbare en waardevolle praktijken uit andere landen en regio’s ten behoeve van de taalprofessionals van de toekomst.

Nationale coördinatoren nemen deel aan werkgroepen en taakgroepen om Elia Exchange verder te ontwikkelen en organiseren EE-forums waar lokale taalbedrijven en onderwijsinstellingen kennis uitwisselen, de inhoud van curricula bespreken, nieuwe vaardigheden opdoen, discussies aangaan, enzovoort. Dit alles heeft als doel om studenten voor te bereiden op de snel veranderende behoeften van de sector.

Zonder hun inspanningen, zou Elia Exchange niet zijn wat het nu is. Wij zijn dankbaar voor hun steun.

De nationale EE-coördinatoren per land:

Françoise Bajon

Version internationale

Frankrijk, Luxemburg

bajon.f@version-internationale.com

Zana Cizmin

Ciklopea

Westelijke Balkan (Slovenië, Kroatië, Servië, Bosnië, Montenegro, Macedonië, Albanië)

zana.cizmin@ciklopea.com

Anu Carnegie-Brown

STP Nordic

VK, Ierland, Denemarken, Finland, IJsland, Noorwegen, Zweden

acb@stptrans.com

Portrait: Nuria Riera

Nuria Riera

iDisc

Spanje

nriera@idisc.es

Dilek Yazici

Diltra

Turkije

d.yazici@diltra.com.tr

Svetla Marinova

Sofita

Bulgarije, Roemenië

board@sofita.com

Susana Peixoto

Expressao

Portugal

susana.peixoto@expressao.pt

Manuele Vecchi

Aglatech 14 S.p.A.

Italië

mvecchi@aglatech14.it

Raymund Prins

Global textware

Nederland

raymund.prins@globaltextware.nl

Tetyana Struk

Linguistic Centre

Oekraïne

Tetyana.Struk@lingvo.lviv.ua

Jurek Nedoma

Lido-Lang

Polen

jurek_nedoma@lidolang.com

Manal Amin

Arabize

Egypte

manal.amin@arabize.com

Rado Tihlarik

EXE

Slowakije

rado.tihlarik@exe.sk

Christian Schwendy

Gemino

Duitsland

christian.schwendy@gemino.de

Karla Bauerova

Sophia

Tsjechië

Karla.Bauerova@sophia-cb.cz

Geert_Yamagata_200X200

Geert Benoit

Yamagata Europe

België

geert.benoit@yamagata-europe.com

Ilya Mishchenko

Literra

Rusland

im@li-terra.com

Steve Lank

Cesco Linguistic Services

VS

SLank@CescoLS.com

De EE-vrijwilligers

Sinds de oprichting van Elia Exchange in 2012 hebben EE-vrijwilligers actief bijgedragen aan het succes van dit Elia-project, dat tot doel heeft om de kloof tussen de onderwijswereld en het bedrijfsleven te dichten. Wij willen hen graag bedanken voor hun toewijding!

EE-vrijwilligers zijn:

  • EE-studenten die bij leden van Elia Exchange Academic studeren om taalprofessional te worden. Zij hebben de mogelijkheid om ontzettend waardevolle praktijkervaring op te doen en meer kennis op te doen van de sector door EE-projecten te ondersteunen, als vrijwilliger bij Elia-evenementen te werken, etc.
  • Elia-leden die de mogelijkheid hebben om deel te nemen aan Elia Exchange door (eenmalig of voor langere tijd) hun vaardigheden en ervaring in te zetten voor dit project, waarbij ze ervaring opdoen en doelen bereiken die veel verder gaan dan persoonlijk carrièresucces.

Dit zijn de EE-vrijwilligers die hun tijd, energie en vaardigheden inzetten voor de projecten van Elia Exchange:

Andrea Wortelen

andrea_wortelen@web.de
Universiteit van Anhalt, Duitsland

Andrea heeft aan de lokalisatie van de Duitse versie van deze website gewerkt met steun van Gemino GmbH in Berlijn.

Anna Lafora, Marta Nuevo Falguera, Gökhan Doğru, Victoria García, Marc Escalera, Laura Enríquez (Universitat Autònoma de Barcelona), Nadia Zhereva (New Bulgarian University), Cecília Fischer Dias (Universidade do Minho), Esra Çinar (University of Barcelona), Florentina Castel, Thais Buforn (Universitat de Vic)

Deze EE-studenten hebben geholpen bij de organisatie van het eerste Together-evenement van Elia (11-12 februari 2016 in Barcelona, Spanje)

Isabelle Oostvogels

isabelle.oostvogels@student.uantwerpen.be
Universiteit van Antwerpen, België

Isabelle heeft geholpen bij de organisatie van het Elia ND-evenement in Brussel (13-14 oktober 2016 in Brussel, België)

Anna Donaire Porro, Anna Sogas Riba, Carla Centeno Diaz, Christina Casadesús Hernandez, Itziar Andújar Garcia, Gabriela Hernandez Ruiz, Maria Rotger Moll, Marina Cervera Manzano en Roser-Anges Navarro Llopis.

Negen EE-studenten van de Universiteit van Barcelona hebben geholpen met de organisatie van ND Focus, Elia’s evenement met focus op projectmanagement (1-2 december 2016 in Barcelona, Spanje).

Victoria Batueva, Tatiana Belekhova, Uliana Belkina, Elena Ivanova, Stanislava Kviatkovskaia, Margarita Letunova, Anna Melnikova, Kseniia Mihailova, Natalia Nechaeva, Elena Pochanina, Anton Rodzevich en Maria Stefanets.

Twaalf studenten van de Herzen State Pedagogische Universiteit in Sint-Petersburg hebben aan de lokalisatie van de Russische versie van deze website gewerkt met ondersteuning van Literra in Rusland.

Xiaoyue Li, Yingqi Su (Anhalt University), Sandra Ramírez Puente (Universitat Autònoma de Barcelona), Marta Olahova (Comenius University in Bratislava), Elena Shlyapnikova (University Pompeu Fabra), Simona Gospodinova (Sofia University) en Madeleine Barois, Madelyn Montilla (University of Strasbourg).

Zeven EE-studenten hebben geholpen met de organisatie van het tweede Together-evenement (23-24 februari 2017 in Berlijn, Duitsland)

Als je Elia-lid of EE-student bent en wilt bijdragen aan de ontwikkeling en het succes van Elia Exchange, stuur dan een e-mail naar Deppy Nikolaidou, hoofd van het Elia Exchange-programma.